Team Onderwijs & Contact
We staan voor u klaar

010 - 271 83 20
onderwijs@skvr.nl
contactformulier

Voor vrijblijvend advies of vragen bel tijdens kantooruren, mail of maak gebruik van het contactformulier. 

Miniatuurvoorbeeld


Sylvia Wiegers
Programmamanager Onderwijs
010 - 2718 319
s.wiegers@skvr.nl

aanwezig: maandag t/m vrijdag
 

Primair Onderwijs
Miniatuurvoorbeeld


Ivy Coenegracht
Coördinator primair onderwijs, projectleider KunstID
010 – 2718 320
i.coenegracht@skvr.nl

aanwezig: maandag t/m vrijdag
 

VO & MBO
Miniatuurvoorbeeld


Laura Goedee
Coördinator voortgezet onderwijs en mbo
010 – 271 8320
l.goedee@skvr.nl

aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag 
 

Onderwijs & Wijken
Miniatuurvoorbeeld


Andrea Knols
Coördinator Onderwijs & Wijken
010 – 271 8320
a.knols@skvr.nl

Aanwezig: maandag, woensdag, vrijdag tot 13:00 uur, dinsdag en donderdag 

Ieder Kind Een Instrument
Miniatuurvoorbeeld


Iris de Boer
Projectleider muziek
010 – 271 8320
i.de.boer@skvr.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag