Pers

Pers

Voor informatie en/of beeldmateriaal kunt u contact opnemen met de afdeling Marketing en Communicatie: marcom@skvr.nl

Anouk Glaudemans
Manager Externe Relaties en Marketing/Perscontact
010-2718362
a.glaudemans@skvr.nl

Rudy Blaakman
Medewerker afdeling Marketing en Communicatie
Onderwijs
010-2718377
r.blaakman@skvr.nl

Mark Meesters
Medewerker afdeling Marketing en Communicatie
Muziek en Dans
010-2718328
m.meesters@skvr.nl

Nicole Vink
Medewerker afdeling Marketing en Communicatie
Theater, Beeldende kunst, Mode & Design en Fotografie & Media
010-2718374
n.vink@skvr.nl

Jos den Daas
Medewerker afdeling Marketing en Communicatie
SKVR Dichtbij
010-2718423
j.den.daas@skvr.nl


Vragen?

Neem dan contact op met de
SKVR Klantenservice:

010 - 436 13 66

klantenservice@skvr.nl